Obecnie nie oferujemy diagnostyki USG na miejscu.

MRI jest szczególnie przydatne w diagnozowaniu problemów z tkankami miękkimi, mózgiem, rdzeniem kręgowym, stawami oraz w innych szczegółowych badaniach diagnostycznych.

Zwykle nie wymaga specjalnego przygotowania. Należy poinformować personel o wszelkich implantach metalowych i ciąży.

Dr Kokoszka wystawia różnego rodzaju zaświadczenia lekarskie, głownie związane z medycyną sportu. W celu uzyskania informacji o konkretnym zaświadczeniu prosimy o kontakt z rejestracją

Leczenie laserowe pomaga w łagodzeniu bólu, redukcji stanów zapalnych i przyspiesza proces gojenia. Jest szczególnie pomocne w leczeniu urazów mięśni i ścięgien.

Litorypsja to metoda leczenia, która wykorzystuje fale dźwiękowe do rozdrabniania kamieni (np. nerkowych). Stosowana jest w przypadkach, gdy kamienie te powodują ból lub inne komplikacje.

TENS to metoda leczenia wykorzystująca niskonapięciowe prądy elektryczne do łagodzenia bólu. Jest to bezpieczna, nieinwazyjna opcja, szczególnie efektywna w przypadku schorzeń mięśniowo-szkieletowych.

Nie. W soboty oraz niedziele przychodnia jest nieczynna.

Należy zabrać: wyniki dotychczas wykonanych badań karty wypisowe ze szpitali karty wizyt z konsultacji u innych lekarzy spis stosowanych leków i ich dawki

Nie. Pacjentów przyjmujemy jedynie prywatnie.

Scroll to Top
Dr Leszek Kokoszka